Referencie od spokojných klientiek

čo hovoria klientky na moje kurzy

Môžem potvrdiť, že nie je nič lepšie, ako tento online kurz. Ak váhate, neváhajte. Mala som z online kurzu obavy. Ale Zuzka ho ma tak premakaný, že to zvládnete. Krásne je všetko rozpísané v moduloch, preskúšanie cvikov je online, kde vás Zuzka opraví a poradí. Učíte sa kedy chcete, kedy vám to vyhovuje, v pohodlí domova. Ja osobne Zuzkin online lektorský kurz odporúčam všetkými 10-timi.
Kvetka Benešováabsolventka lektorského kurzu
Perfektný kurz v ktorom si precvičíte partie okolo očí a čelo. Všetky cviky sú zrozumiteľne vysvetlené a veľmi oceňujem, že si viem zvoliť intenzitu cvičenia na základe mojich časových možností a vybrať cviky na konkrétne problematické partie. Ak sa chcete cítiť a vyzerať lepšie, určite si povedzte - Poďme cvičiť tvárovú jogu!
Andrea Zelinkováabsolventka online kurzu Očné okolie
Zuzko, moc děkuji za moc příjemný a inspirující den, bylo fakt super a byla jsem překvapená, kolik svalů má člověk na obličeji, které vlastně ani nepoužívá... Není divu, že pak vadnou :). Moc děkuji za tipy i rady, pustím se do toho a těším se na výsledky. Přeju Ti, ať máš spousty spokojených klientek jako jsem já.
Katka Novákováabsolventka živého kurzu
Online kurz Zostavy cvikov je skvelá vec. Keď má človek hneď po ráne vypnutú hlavu a nemá bunky na vymýšľanie si zostáv, čo si práve zacvičí, jednoducho si to pustím a cvičím. Veľmi oceňujem, že nám to Zuzka takto zjednodušila. Po cvičení premasírujem a môžem spokojne vyraziť von.
Silvia Dinkováabsolventka online kurzu Zostavy cvikov
Zuzanko, vše jsem prošla, pročetla a musím říct, že kurz je super. Krásné stránky, hezky přehledné, cviky detailně vysvětlené, masáže skvělé. Jako doplněk k základnímu kurzu super, super, super!
Denisa Radvanová Nálepkováabsolventka online kurzu Očné okolie
Zuzka, je to super! Doteraz som cvičila cviky, ktoré si mi doporučila na kurze a teraz, keď sa mi nechce cvičiť opakované, si môžem vybrať, na čo mám chuť. A ako bonus mám pocit, že necvičím sama (cvičíš vždy so mnou :)). Za mňa palec hore!
Beáta Frydrychováabsolventka online kurzu Zostavy cvikov

Potrebujete s výberom kurzu poradiť?

Ak si nie ste istá, pre ktorý kurz sa rozhodnúť, napíšte mi e-mail na zuzka@tvarovajoga.sk alebo mi zavolajte na číslo 00421 902 980 416.

Som tu pre vás a rada vám pomôžem.

Zuzana Ondrisová

zuzana-ondrisova-tvarova-joga (25)

Čo hovoria na môj e-book čitateľky

O tvárovú jogu som sa začala zaujímať až vďaka Zuzke. Informácie som mala chabé a tie čo som našla na internete mi neposkytovali ucelený obraz ako správne cvičiť. Tým, že žijem v zahraničí, nemala som možnosť absolvovať ponúkané kurzy na Slovensku. Tento eBook však poskytuje ucelený obraz o tvárovej joge a je veľmi zrozumiteľne spracovaný aj pre úplných začiatočníkov. Odporúčam všetkým, ktorí by chceli začať s tvárovou jogou, ale nevedia ako na to.
Martina DellapietraHR
Obličejová joga mě nadchla od první informace, kdy jsem se o ní dozvěděla. Jsem personalistou a vím, jak je první dojem důležitý. Po přečtení e-booku zdarma jsem zapojila první cviky cestou autem z a do školky a těšila se na tento kompletní e-book se všemi cviky. Jsou jednoduché a přitom je na obličeji cítit, že se s ním něco děje. Už teď se těším na výsledky :-) E-book doporučuji všem, kterým záleží na tom, aby vypadali dobře.
Martina Koláčkovápersonalistka
E-book je veľmi zaujímavý a obsahovo perfektne štruktúrovaný - žiadne zbytočné informácie, len jasné fakty a návody. Veľmi sa teším, že som mala možnosť sa s ním zoznámiť a vrelo ho odporúčam všetkým!
Katarína HodoňováJazyková korektorka a prekladateľka Corectus
Tvárová joga je nenáročná, zábavná a pomáha dosiahnuť to čo všetky chceme – byť krásne! E-book je plný informácií, dobre sa číta a pomôže naučiť sa cviky aj bez účasti na kurze.
Katarína BelkováManaging Director at Forte Communications s.r.o.

Tvárová joga so Zuzanou v médiách