OBJEDNÁVKA

individuálného kurzu a konzultácie

ONLINE

Po vyplnení objednávky a zaplatení, Vám bude zaslaný mail s inštrukciami:

Ak Vás zaujali aj iné produkty, možte si ich objednať vo formulári nižšie.

Poznámka: V zmysle legislatívy VAT (DPH), v prípade, že si eBook objednávate na Slovenskú adresu, neplatíte DPH, ak eBook kupujete na zahraničnú adresu, musíme pripočítať DPH podľa príslušnej krajiny.

Tvárová joga so Zuzkou bola úžasná skúsenosť. Dovtedy som nevedela, že aj tvár môžem takto precvičovať. Po negatívnych skúsenostiach s invazívnymi metódami omladenia tváre , som sa rozhodla svoju pleť chrániť úpravou vnútorných postojov a vyžarovania navonok, vrátane mimiky tváre. Cvičenie cez skype bolo zábavné, namáhavé a príjemné. Výsledky som videla okamžite. Bola som prekvapená, ako krásne tvár reaguje. Ešte stále mám na sebe čo zlepšovať, no vďaka tebe Zuzka, som našla spôsob, ako príjemne zaradiť do môjho bežného dňa cvičenie, ktoré ma teší a robí krásnou, mladou a zdravou... :-)

Gabika Utlak ŠolcováGLL s.r.o. výroba handmade kozmetiky

Keďže v našom meste sa kurzy nerobia, rozhodla som sa skúsiť absolvovať kurz touto formou. Bolo to síce náročné na sústredenie, ale Zuzka mi všetko cez Skype vysvetlila, skorigovala a naučila ma ako cvičiť. Nakoniec som bola rada, lebo ten čas sa venovala len mne :-)

Alena P.

Potrebujete pomôcť?

Napíšte mi na zuzka@tvarovajoga.sk alebo  volajte 00421 902 980 416.

Som tu pre  a rada vám pomôžem