Pozývam vás do lektorského kurzu!

Pamätám si, ako som sa rozhodovala po 6 rokoch na materskej, čo budem robiť. Mala som jasnú víziu: CHCEM robiť niečo čo ma baví a čo bude prospešné aj pre druhých, niečo, čo dáva ZMYSEL. Prišiel nápad, doslova o 5 minút 12. A ja som sa pustila do lektorského kurzu. Veľa som sa naučila, začala rozumieť súvislostiam a po kurze som nakúpila ďalšie knihy a usilovne prechádzala jednu za druhou. Dôležité bolo aj testovanie na mojich kamarátkach. Pomaličky som začala robiť kurzy. Najskôr individuálne, potom pre malé skupinky. V Bratislave. Neskôr som dostávala ponuky aj do iných miest. Prišla potreba mať svoj web, Facebook, vizitky, pekné fotky, materiály. Ako na to? Investovala som do vzdelania a učila sa tvoriť web, písať články, komunikovať na sociálnych siaťach, točiť videá. Absolvovala som kurzy, ktoré mi pomáhali rozvíjať môj biznis.

Krok za krokom.

Všetko, čo som si zarobila, som hneď investovala. A neboli to desiatky ani stovky EUR. To, kde sa moja tvárová joga nachádza teraz, je niekoľkoročná práca, desiatky hodín za počítačom, na cestách, na kurzoch, prednáškach, workshopoch, stovky žien, ktoré moje kurzy absolvovali. A veľmi ma to baví!

Dnes mám radosť, že sa myšlienka prirodzeného omladenia tváre rozširuje medzi mnohé ženy. Keďže som dostávala nespočetné množstvo otázok, či by som mohla školiť, začalo mi to vŕtať v hlave. Myšlienka vo mne dozrievala viac ako rok. Premýšľala som, či a ako sa do toho pustiť. Teraz je tá chvíľa, kedy som sa rozhodla myšlienku zhmotniť  a pripravila som pre vás lektorský kurz, kde vás naučím všetko, čo na úspešné a kvalitné vedenie kurzov tvárovej jogy a poradenstvo potrebujete. To, čo som ja nadobúdala roky, pripravila som pre vás v tomto kurze.

Zosumarizovala som moje niekoľkoročné vedomosti a skúsenosti, teoretické a praktické. Vďaka tomu si uštríte kopec času a námahy, pretože nemusíte zisťovať čo funguje a čo nie. Tu vám to ponúkam v jednom ucelenom kurze. Doslova "ako na tácke" :-)

Kurz je určený pre všetky z vás, ktoré by ste sa radi v tejto oblasti vzdelávali, pomáhali ženám ale aj mužom prirodzene a dobre vyzerať. Ak ste kozmetička, fitnes trénerka či inštruktorka jogy alebo pilatesu môžete si tvárovú jogu zahrnúť do vašich lekcií a obohatiť tak vaše hodiny cvičenia.  Alebo ak vás nebaví vaša momentálna práca a hľadáte niečo zmysluplné, čo vám bude prinášať radosť ale aj financie, tak ste na správnom mieste :-). Poďte preskúmať detaily! 

Predstavte si, že aj vďaka vám budú po svete chodiť krásne, šťastné a spokojné ženy!

 

Mojim cieľom je vytvoriť tím lektoriek, ktoré budú širiť ďalej myšlienku prirodzeného omladnutia tváre v jogových či fitness štúdiách alebo kozmetických salónoch po celej SR, ČR a zahraničí.

 

Určite vám napadajú mnohé otázky, pre koho je kurz určený, ako to bude vyzerať, čo sa všetko naučíte, koľko času na to budete potrebovať a tiež koľko to bude stáť. Nech sa páči, čítajte ďalej.

Tvárová joga omladzuje a nebolí

PRE KOHO JE KURZ URČENÝ 

Pre všetky ženy, ktoré chcú získať či rozšíriť si vedomosti v oblasti prirodzeného omladenia tváre. Môžu sa stať lektorkou tvárovej jogy na plný úväzok alebo bude tvárová joga doplnkom ich hlavnej pracovnej náplne. Kozmetičky, majiteľky kozmetických salónov, inštruktorky jogy či pilatesu, masérky avšak pokojne aj mamy na materskej či marketingové manažérky akou som bola ja :-). 

AKO BUDE PREBIEHAŤ

Celý kurz bude prebiehať online ( cez počítač ) 6 týždňov. Tempo učenia si určíte vy. Po absolvovaní praktických modulov budete preskúšané cez Skype, Facetime, alebo in aplikáciu, poprípade naživo. Na konci vás bude čakať preskúšanie teoretických aj praktických znalostí a následná certifikácia na živom stretnutí so mnou. Učiť sa budete pomocou online videí a poznámok pod každým videom. V prípade otázok vám budem k dispozícii na emailovej adrese a v uzatvorenej FB skupine. 

KOĽKO ČASU BUDETE POTREBOVAŤ

Kurz obsahuje 9 modulov, každý obsahuje videá aj textovú časť, niektoré moduly aj praktické úlohy. Dajte si dostatok času na naštudovanie každého jedného modulu, venujte sa témam pravidelne. Naštudovanie teoretických modulov vám zaberie cca 2-3 hodiny, praktické moduly viac, nakoľko je potrebné každému cviku venovať zvýšenú pozornosť.

CERTIFIKÁCIA

Po zvládnutí praktických modulov s cvikmi si spoločne urobíme preskúšanie cez Skype alebo Facetime. Po dokončení kurzu sa stretneme naživo v Prahe alebo Bratislave, kde bude druhá fáza preskúšania a pokiaľ bude skúška úspešne ukončená aj následná certifikácia. 

Čo vás v kurze čaká?

9 MODULOV plných teoretických aj praktických cvičení, informácií a vedomostí a praktické úlohy.

Uzatvorená podporná skupinka rovnako naladených žien na Facebooku.

Materiály pre každú lektorku v tlačenej forme, aby ste ich mali po ruke a ľahko sa vám pomocou nich vyučovalo.

Moduly sa vám budú otvárať postupne. Kurz je rozdelený a načasovaný tak, aby ste mali priestor a čas všetky moduly preštudovať a naučiť sa ich.  Moduly na seba nadväzujú a sú usporiadané tak, aby ste po ich absolvovaní dokázali viesť kvalitný kurz - základný alebo kondičný úplne samostatne.  

 

ČO SA V KURZE NAUČÍTE? 

 • Prečo starneme a ako to spomaliť
 • Tvárové svaly a ich funkcia
 • Aké sú benefity cvičenia tvárovej jogy a masáží
 • Niekoľko desiatok cvikov na svaly krku tváre a dekoltu a masáží tváre
 • Ako odkontrolovať správnu techniku cvičenia
 • Ako zdiagnostikovať tvár
 • Ako viesť kvalitné kurzy tvárovej jogy
 • Ako začať organizovať kurzy

MODULY

Názvy jednotlivých modulov spolu s obsahom

Moduly sa vám budú otvárať postupne a celý kurz bude trvať 6 týždňov.

#1 STARNUTIE A KOŽA

Aké sú príčiny starnutia, akými spôsobmi vieme starnutie spomaliť. Prirodzené metóda a ich benefity. Ako funguje koža, starostlivosť o pleť.

#2 TVÁROVÉ SVALY

Tvárové svaly pocítime zväčša až keď s nimi cvičíme :-) Dôležité svaly sa naučíme pomenovať a budeme vedieť, čo spôsobuje ich pohyb a ako ich môžeme udržať v dobrej kondícii.

#3 CVIKY 1.časť

V tejto časti sa zameriame na cviky, ktoré spevňujú krk, dekolt a bradu.Ukážeme si viaceré alternatívy. Naučíme sa kontrolovať správnu techniku.

#4 CVIKY 2.časť

Cviky zamerané na strednú časť tváre - líca, pery, nosoústna ryha a kontúry tváre. Cviky, vďaka ktorým už nebudeme mať smutný výraz tváre.

#5 CVIKY 3.časť

V tomto module sa zameriame na oči a čelo. Sú to dve najproblematickejšie partie vôbec a tak si vysvetlíme, ako ich zvládnuť.

#6 MASÁŽE

Ako nám pomáhajú masáže tváre pri omladzovaní tváre. Masáže zamerané na konkrétne partie tváre.

#7 DIAGNOSTIKA TVÁRE

Ako zdiagnostikovať tvár, čo odporučiť klientke, ako urobiť individuálne inštrukcie?

#8 AKO VIESŤ KURZY

Akým spôsobom viesť kurzy tvárovej jogy, aby boli vaše klientky spokojné a dosahovali aj želané výsledky?

#9 AKO ZAČAŤ

Zhrnutie infomácií ako začať, kde komunikovať, aké marketingové nástroje použiť a pod.

A samozrejme veľmi dôležitá vec - koľko to bude všetko stáť?

 

Môžete si vybrať z dvoch možností:

STANDARDPREMIUM, pozrite si, čo obsahujú:

1.Lektorský kurz STANDARD  

Absolvovaním kurzu získate:

 • 9 modulov s cvikmi, teoretickými a praktickými informáciami
  Všetky moduly a informácie v nich budete potrebovať na úspešné a kvalitné vedenie kurzu.
 • Prístup do kurzu aj po jeho ukončení
  Ku kurzu a jeho častiam sa môžete kedykoľvek vrátiť a v čom si nebudete isté, zopakujete si.
 • Manuál pre lektorku v tlačenej podobe
  Každá budúca lektorka dostane odomňa manuál s potrebnými informáciami, ktoré jej budú na kurzoch pomáhať.
 • Uzatvorená FB skupina
  Je fajn ak vieme, že nie sme na to štúdium samé :-). Môžeme si zdieľať pokroky, obavy, otázky.
 • Certifikát o absolvovaní kurzu
  Po úspešnom absolvovaní skúšky dostane každá lektorka certifikát.
 • Nákup materiálov pre vaše kurzy za veľkoobchodné ceny
  Napr. kartičky s cvikmi tvárovej jogy, náplaste na vrásky a pod.

Cena kurzu STANDARD je 749 EUR  

2. Lektorský kurz PREMIUM  

V tomto prípade je možná aj užšia spolupráca so mnou po absolvovaní skúšok. Obsahom PREMIUM balíčka naviac od STANDARD je:

 • 2 x hodina konzultácie: "Ako naštartovať Váš biznis"
  Reálne skúsenosti s organizáciou kurzov, web, SEO, sociálne siete.
 • Základný kurz so mnou
  Možnosť absolvovať jeden základný kurz so mnou, vnímať ako pracuje lektor, naučiť sa v praxi, ako vyzerá kurz, čo hovorí lektor, ako kontroluje techniku a nastavuje plán cvičenia. Lepšie je raz vidieť ako 100 x počuť.

Cena kurzu PREMIUM je 899 EUR  

Uvedené sumy kurzov je možné uhradiť aj v CZK a taktiež na dve splátky.

 

Ak sa vám zdá investícia vysoká, ukážeme si na jednoduchom príklade za ako dlho sa vám vráti

PRÍKLAD A)

Predstavte si, že raz do mesiaca usporiadate vo vašom jogovom štúdiu alebo kozmetickom salóne základný kurz pre 6 žien. Môžu to byť vaše klientky:

Cena kurzu na osobu je 49 EUR, materiál pre každú klientku vás stojí 5,9 EUR.

Spolu máte 6 osôb x 49 EUR, to je 294 EUR, mínus suma za materiál 35,4 EUR, výsledok je 258,6 EUR.

PRÍKLAD B)

Nemáte vlastný priestor, ale vaša priateľka vám ho rada prenajme. Cena za prenájom je 40 EUR. Na kurz pozvete kamarátky, kolegyne. Predpokladajme, že ich bude 6.

Cena kurzu na osobu je 49 EUR, materiál pre každú klientku Vás stojí 5,9 EUR, prenájom priestoru 40 EUR.

Spolu máte 6 osôb x 49 EUR, to je 294 EUR, mínus suma za materiál a prenájom, výsledok je 218,6 EUR.

 

Investíciu máte naspäť za dva - tri mesiace. Som si však istá, že budete mať viac kurzov aj viac klientov, takže to bude ešte rýchlejšie! :-) 

 

A čo na kurz hovoria jeho absolventky?

Za 26 let své vizážistické praxe jsem absolvovala spoustu vizážistických a omlazujících kurzů, ale tento Lektorský kurz od Zuzany Ondrisové byl nejkvalitnější jak obsahem tak formou. Získali jsme spoustu materiálů, jak tištěných, tak i videí a modulů, které byly zpracovány velmi přehledně a srozumitelně. K těmto materiálům se mohu neustále vracet a opakovat si či pilovat svoji techniku. Vřele doporučuji tuto skvělou lektorku, jestli uvažujete o Lektorském kurzu, nebo jen Základním kurzu. Zuzana je navíc velmi příjemná a sympatická žena a její kurz si opravdu užijete.
Kateřina Schlosserová, vizážistka a fotografka, 51 letwww.oblicejova-joga.eu
Jedním slovem SUPER. Nejprve jsem se obávala, on line? Neosobní. Ne opak je pravdou, jako kdyby jsme seděly s lektorkou a spolužačkami v učebně. Zuzka má kurz opravdu perfekt, moduly na sebe nádherně navazují a každy týden, při otevření dalšího modulu i dává obličejová joga větší a větší smysl. Obrovskou výhodou pro mne osobně bylo i to, že jsem si mohla cviky cvičit tzv. ve své soukromé zoně a ani nenarušovat soukromou zonu lektorky Zuzky , mám na mysli právě to on line ... Zuzka na obrovské obrazovce a já ji do detailu pozorovala - provedení cviku a neustálé opakování. To by si člověk ani při největší odvaze v učebně dovolit nemohl. A další obrovská výhoda? Založená FB skupina, při jakémkoliv dotazu, Zuzka okamžitě odpověděla a pokud to vyžadovalo, natočila speciální video pro danou problematiku. A celou dobu nás provázel její příjemný a motivující hlas. Celkově ? Nádhera P.S. „Naše planeta nepotřebuje víc úspěšných lidí. Zoufale potřebuje ty, kteří tvoří mír, léčí, obnovují, vyprávějí příběhy a milují vše živé." Dalajláma A jedním z nich je........Zuzka
Brigita Paletářová, inštruktorka jogy
Mé první setkání se Zuzkou a obličejovou jógou se uskutečnilo v Brně na základním kurzu. Tehdy jsem se díky Zuzce a jímu nadšení pro cvičení rozhodla absolvovat lektorský kurz právě u ní. Kurz byl velmi intenzivní a zodpověděl mi všechny otázky týkající se obličejové jógy. Mně osobně velmi vyhovovalo, že byl veden přes internet z pohodlí domova, sama jsem si řídila čas ,kdy se výuce můžu věnovat, což bylo při mé časové zaneprázdněnosti skvělé. Zuzka jako lektorka je vstřícná, profesionální a přitom lidská, vždy pružně a trpělivě reagovala na mé dotazy. Je velmi inspirativní a jsem moc ráda,že jsem ji poznala.
Hana Kaňová, kozmetička a lektorka
S kurzem jsem byla naprosto spokojená i když jsem z on line formy měla obavy, vše bylo jasné a srozumitelné. Zkoušky byly perfektní formou zkoušení všech znalostí s klidným a vyrovnaným přístupem Zuzky Ondrisove. Děkuj
Michaela Sirná,fyzioterapeut
Už na tvojej stránke v popisoch kurzov som sa dozvedela dostatočné informácie , čo lektorský kurz bude obnášať a aký bude jeho výsledok. Komunikácia s Tebou je veľmi presná, zrozumiteľná a príjemná . Celý kurz - rozdelenie do modulov, videá a k tomu popisy sú veľmi dobre spracované a zrozumiteľné. Veľmi oceňujem, že k tomu mám doživotný prístup a kedykoľvek si budem potrebovať niečo zopakovať príp. "oživiť" , tak mám tu možnosť. Učila som sa s radosťou a v pohodlí domova.
Petra Beňoválektorka tvárovej jogy

Zoznam lektoriek, ktoré úspešne absolvovali online kurz Face Yoga Institute

 kliknite SEM >>>

Prosím, poznačte si do kalendára - 27.1. 2020 

27.január je dátum, kedy sa opäť otvoria brány kurzu, otvoríte si prvý modul a budú vás čakať vaše prvé úlohy :-).

Po absolvovaní všetkých modulov s cvikmi si s každou z vás urobím individuálny Skype, cviky si prejdeme a skontrolujeme.

Záverečné preskúšanie a certifikácia bude prebiehať:

BRATISLAVA - 21.3.2020 od 10:00 - 16:00 

Pokiaľ máte záujem kurz absolvovať individuálne a začať v inom termíne ako je stanovený skupinový začiatok, napíšte mi na zuzka@tvarovajoga.sk 

V prípade, že som nezodpovedala nejakú vašu otázku, napíšte mi, prosím, na zuzka@tvarovajoga.sk alebo mi zatelefonujte +421 902 980 416.

Teším sa na vás!

Zuzana

Face Yoga Institute