Zoznámte sa s tvárovou jogou

Tvárová joga je nielen veselé ale najmä účinné precvičovanie tvárových svalov s efektom

PRIRODZENÉHO OMLADENIA TVÁRE.

Poznáte to asi aj vy, že ak svalstvo neprecvičujete, začne ochabovať. Svaly na tvári s pribúdajcim vekom ochabujú a strácajú pružnosť. Začína sa to diať po 25- tom roku života. Telo starne, stráca elasticitu, produkuje totiž menej kolagénu a elastínu. Pokožka na tvári je so svalmi spojená priamo,a tak býva výsledkom ochabnutého svalstva veľmi často ovisnutá pokožka. Starnutie sa prejavuje aj vráskami na čele, dvojitou bradou, ovisnutými kontúrami tváre či hornými viečkami.

Cvičenie tvárovej jogy je skvelou súčasťou starostlivosti o pleť. Pravidelnou námahou nútime svaly, aby boli pružnejšie a držali tvar. Pokožka sa prekrví, rozjasní a napne, dôsledkom čoho sa vyhladzujú či úplne strácajú vrásky. Sú to jednoduché cvičenia, ktoré opäť prinavrátia tvári mladosť a pevné svalstvo. Vďaka tvárovej joge sa vieme zbaviť dvojitej brady, ovisnutých líc a kontúr tváre či povädnutých horných viečok, ktoré vytvárajú smutný výraz našej tváre.  Super správa je, že cvičiť môžete hocikedy a hocikde, začať môžete v akomkoľvek veku a venovať tomu pár minút denne. Skvelé je k cvičeniu pridať aj masáže. 

 

Aj VY si už predstavujete ako budete vyzerať ?

Neváhajte, vyberte si takú možnosť , aká vám najviac vyhovuje!

Preferujete individuálne cvičenie alebo naživo v skupine? 

1. ONLINE Základný kurz + cviky na problematické partie

Nemôžete prísť na kurz a radi cvičíte z pohodlia domova?     Na výber máte ONLINE Základný kurz Tvárovej jogy. Je to príjemné a pohodlné, nemusíte ani "vytiahnuť päty z domu". K videám máte neustály prístup. Prehľadné videonávody s vysvetlením, ako správne cvičiť.


2. eBook s inštruktážnymi videami

V pohodlí domova sa naučíte cvičiť podľa mojej E-knihy s inštruktážnymi videami.

Budem sa vám pripomínať a motivovať vás každých 7 dní počas mesiaca a pol ďalšími tipmi, cvikmi a radami k cvičeniu.

Ako omladnut bez plastickeho chirurga ?

3.Kartičky s cvikmi tvárovej jogy

Cestujete autom po diaľnici, kočíkujete alebo len tak relaxujete pri vode či filme? Využite čas  efektívne a precvičte si pár cvikov z tvárovej jogy, na takéto chvíle slúžia kartičky! Je ich spolu 21. Z jednej strany je popis cviku a svalové partie, ktoré precvičujeme. Na druhej strane je fotografia ako sa cvik robí. Sú skvelou pomôckou k eBooku: Ako omladnúť bez plastického chirurga.

1.Základný kurz tvárovej jogy 

Máte radšej cvičenie v kolektíve? Pridajte sa na niektorý z mojich kurzov. Nielenže sa veľa nového naučíte, ale zažijete kopec srandy. Kurzy robím nielen v mestách na Slovensku ale aj v Čechách. Stačí si pozrieť termíny kurzov a registrovať sa na mojej stránke. 


2.Prednášky a Workshopy  

Ochutnávku cvičenia tvárovej jogy si môžete zažiť aj na prednáškach, workshopoch či konferenciách. Tvárová joga je veľmi príjemným osviežením firemných teambuildingov, konferencií alebo súčasťou Dní zdravia. Rada si s vami dohodnem termín na zuzka@tvarovajoga.sk alebo telefonicky 0902 980 416. 


3.Darčekový poukaz na kurz  

Základný kurz tvárovej jogy môžete aj darovať. Ak ste si ho už zažili sami, alebo na kurz chcete priviesť aj kamarátku, môžete ju takto prekvapiť. Poukážka je výborným darčekom na Vianoce, narodeniny či iný sviatok.

Darčekovú poukážku zasielam po úhrade poštou, v urgentných prípadoch aj elektronicky :-).  

NOVINKA: KURZY PRE LEKTORKY TVÁROVEJ JOGY

Tento nový kurz je určený pre všetky ženy, ktoré majú chuť stať sa lektorkami tvárovej jogy a šíriť tak myšlienku prirodzeného omladenia tváre. Máte záujem? Nech sa páči, tu nájdete VIAC INFORMÁCIÍ >>>

Ešte ste sa nerozhodli?

Inšpirujte sa v mojich eBookoch!

tvarova-joga-ebook

V Ebooku - Ako sa zbaviť dvojitej brady a ovisnutých líc bez plastického chirurga nájdete 3+1 príbehy žien, ktoré si vyskúšali na vlastnej tvári cvičenie tvárovej jogy. Ako sa im to podarilo a aké výsledky dosiahli si prečítate v eBooku a uvidíte na fotografiách.

Zuzana Ondrisova: 5 krokov k zdravej pleti

Aké kroky by sme mali dodržiavať v starostlivosti o pleť, aby sme ju udržali sviežu a zdravú čo  najdlhšie? Základom je pochopiť ako vaša pleť funguje a ako sa o ňu starať. Potom si môžete urobiť kozmetický salón aj doma.