aj vy si často hovoríte pri pohľade do zrkadla:

"Mám vrásky, dvojitú bradu, vyzerám smutne"

 A CHCETE S TÝM NIEČO UROBIŤ?

Našli ste sa v tom?

Ak áno, určite si nenechajte ujsť kurz tvárovej jogy. Počas 180-tich minút vás NAUČÍM ako si udržať mladistvý vzhľad tváre aj bez skalpela a botoxu, SKONTROLUJEM techniku, urobím INDIVIDUÁLNY PLÁN plán cvičenia a DÁM vám pomôcky, s ktorými budete cvičiť dennodenne!

A VIETE PREČO?

Lebo sa budete chcieť cítiť tak, ako keď ste z kurzu odchádzali!

Spokojné, vysmiate, naradostené, že ste pre seba niečo urobili. Nielenže sa budete dobre cítiť ale ono to na vás bude aj vidieť!

A kto by sa nechcel cítiť dobre každý deň?? Takého človeka nepoznám.

Kolagén proti vráskam

NAUČÍME SA:

  • spevniť kontúry tváre
  • zdvihnúť povisnuté viečka
  • eliminovať opuchy pod očami
  • odstrániť dvojitú bradu
  • spevniť krk
  • zjemniť vrásky na čele a okolo očí

Dozviete sa kedy a ako cvičiť a najmä ako dosahovať výsledky, keď MÁTE TAK MÁLO ČASU.

Toto vám bude pomáhať na ceste za peknou tvárou :

Individuálny plán

Aby ste presne vedeli, na čo sa máte zamerať, ktoré sú vaše kľúčové cviky a čo potrebujete zlepšiť.

Ťahák

Základných 11 cvikov na precvičenie celej tváre. Ťahák si môžete nalepiť na zrkadlo alebo nočný stolík, či chladničku. Aby ste náhodou nezabudli cvičiť :-).

Kartičky na cvičenie

Kartičky s cvikmi do kabelky alebo balíček k starostlivosti o pleť, aby ste cvičenie podporili aj zvonku.

Podporná FB skupina

Uzatvorená skupina na Facebooku, v ktorej si zdieľame pokroky z cvičenia a motivujeme sa navzájom.

Moja podpora

Nie ste si niečím isté, ozvite sa, rada vám pomôžem. Máte moju podporu, telefonicky či emailom.

A ešte 2 EXTRA BONUSY:

Webináre zdarma

Každé dva mesiace hodinový webinár na témy, ktoré si budete žiadať najviac. Z každého webinára dostanete záznam a môžete ho sledovať a cvičiť podľa neho kedykoľvek máte na to chuť a čas.

 

eBook Ako omladnúť bez plastického chirurga s 30 -timi cvikmi a videami

Učíte sa radšej podľa videí alebo si potrebujete spomenúť ako sme na kurze cvičili? Potom využite nákup eBooku s 30-timi cvikmi a praktickými bonusmi za polovičnú cenu.

A benefity pre vašu dušu a peňaženku :-)

ZÁBAVA

Na každom kurze sa schuti zasmejeme a dobre sa naladíme. Domov prídete určite s dobrou náladou, širokým úsmevom a možno aj svalovicou :-)

MOTIVÁCIA

Zistíte, že nielen vy riešite vrásky na čele a dvojitú bradu. Tým, že cvičíme v kolektíve sa vzájomne podporujeme a motivujeme. Vedomie, že v tom nie sme sami, pomáha.

UŠETRENÉ PENIAZE

Vďaka tomu, čo sa naučíte a budete to dennodenne používať, ušetríte v budúcnosti stovky EUR, ktoré radšej investujte do zážitkov s vašimi rodinami.

Napadli vám ku kurzu nejaké otázky?

Tu sú tie najčastejšie sa vyskytujúce:

Ako dlho trvá kurz?

Kurz trvá 2,5 až 3 hodiny. Závisí to od toho ako vám pôjdu cviky a koľko budete mať otázok na záver.

Ako budem vedieť, ktoré cviky sú pre mňa najdôležitejšie?

Veľmi jednoducho. S každou dámou si prejdem individuálne, čo ju trápi a na základe toho pripravíme individuálny plán cvičenia, ktorý si vezmete so sebou domov.

Je nejaké pokračovanie po základnom kurze?

Môžete prísť na kondičný kurz do Bratislavy. Pokiaľ ste z iného mesta je možné, dohodnúť si so mnou osobnú konzultáciu cez Skype alebo inú aplikáciu.

Ako sa mám na kurz prihlásiť?

Emailom na zuzka@tvarovajoga.sk, telefonicky na 0902 980 416, alebo cez tlačítko na tejto stránke. Vaše miesto je potvrdené až po úhrade kurzovného.

Čo si mám na kurz doniesť?

Vôbec nič. Počas kurzu sa sústredíme na cvičenie a všetky materiály dostanete. Nie je nutné robiť si poznámky.

Koľko stojí kurz?

Kurz stojí 47 EUR a zahŕňa všetky vyššie uvedené položky na tejto stránke.

Rozhodli ste sa prísť? Skvelé, vyberte si prosím z nasledovných termínov a v prihláške nezabudnite napísať do poznámky dátum.

                   

JANUÁR  

14.1. BRATISLAVA, 17:30, FitCurves Petržalka, 3 miesta voľné

26.1. SENEC, 8:30

 

                                                                                                  FEBRUÁR

8.2. BRATISLAVA, 17:30, Yoga house

10.2. BRATISLAVA, 9:30, workshop Deň pre vašu krásu 1

11.2. BRATISLAVA, 17:30, FitCurves Petržalka, 3 miesta

8.-10.3. POVAŽSKÁ BYSTRICA, Beauty víkend, hotel Gino Park Palace (emailom sa informujte o cene)

Nenašli ste vhodný termín? Nezúfajte. Môžete sa prihlásiť aj na individuálny online kurz so mnou alebo vypíšte dotazník podľa miesta bydliska a ja vás budem informovať o možnostiach.

Ako hodnotia tento kurz moje klientky?

Zúčastnila jsem se kursu obličejové jógy ze zvědavosti a také z profesního zájmu - zabývám se celý život kosmetikou a učím ženy správné péči o pleť a líčení... Zuzka mě naprosto nadchla!! Její profesionální přístup a lidskost :-) Pevně věřím tomu, že obličejová jóga má smysl! Některé cviky již jsem zařadila do svého denního programu a už vidím první výsledky :-) Přikládám foto se svým vnukem a Zuzce přeji spoustu úspěchů v tom, co dělá. . Přesvědčila mě o tom, že to dělá celým svým srdcem :-)

IvaPoradkyňa Mary Kay

Kurz tvárovej jogy u Zuzky Ondrisovej mi doslova rozjasnil deň. Veĺmi oceňujem nie len profesionalitu a odbornosť, s akými Zuzka kurz vedie. Pre mňa osobne má vysokú pridanú hodnotu ľudskosť, šarm a trpezlivosť,s akou Zuzka pristupuje ku každej klientke. Na kurze som získala cenné teoretické informácie a najmä praktické zručnosti z oblasti tvárovej jogy, cvičenia tvárových svalov. A tiež poznanie koľko svalov na tvári človek má! Neviem,či svalovica na tvári,s ktorou som sa deň po kurze zobudila, bola výsledkom cvikov alebo smiechu a skvelej nálady, v ktorej sa celý kurz konal. Zrejme kombinácia oboch:) Každopádne to bol jeden z nezabudnuteĺných a zmysluplných kurzov, na ktoré malo cenu prísť. Následná mailová komunikácia zo strany pani Ondrisovej bola potvrdením jej profesionality a skutočne individuálneho prístupu ku mne ako klientke. Investíciu do kurzu tvárovej jogy so Zuzkou Ondrisovou odporúčam každej žene,ktorá vie,že krásna pleť, pevné kontúry tváre a svieži vzhľad tváre v akomkoľvek veku je dosiahnuteľný v prvom rade zásluhou správneho cvičenia tvárových svalov a dobrej nálady. Oboje si na kurze tvárovej jogy so Zuzkou Ondrisovou užijete naplno. Odporúčam.

Andrea TrávničkováInšpiratívny kouč, www.andreatravnickova.sk

Chcela som ti písať. Včera večer som si prvý krát precvičila komplet celú zostavu. A zažila som neuveriteľný pocit uvoľnenia a ľahkosti, ako po hodine intenzívneho cvičenia jogy. Super :)

Martina O.Podnikateľka

Dobrý večer , som úplne nadšená a veľmi sa mi páčili jednotlivé cviky. Úplne som fascinovaná vaším čelom, úplne vyhladené a bez vrások, tak to by som chcela, ale ja v mojom veku už len môžem chcieť 😊 ale budem cvičiť už len zo zvedavosti kam sa pohnem. Naozaj výborný kurz.

Anička Š.dôchodkyňa

"Práve som docvičila 17x a tiež masáž - je super. dnes ráno som prvýkrát nemala na čele vrásky po zobudení!!! Bola a som taká šťastná! aj počas dňa - keď som dnes dosť pracovala za PC som nemala takú výraznú vrásku na čele medzi očami" "Cvičím poctivo aj pridané cviky! Keď ideme v aute, všetci už začínajú chápať, že to bez cvičenia ráno nepôjde. Aspoň im hneď z rána urobím náladu:)))

Ľubka M.

Ahoj Zuzi, ďakujem veľmi pekne za všetky potrebné info.. smile emoticon svalovicu mám teda poriadnu, až sa mi to nechce veriť, že toľko svalov máme na tvári. Zatiaľ režim dodržiavam, baví ma to. Sama už teraz vidím výsledky, opuchy sú polovičné.

Betka T.

ahoj Zuzi, práve som sa vrátila od kozmetičky, kam chodím raz do mesiaca na čistenie a masáž. a zhodli sme sa, že tentokrát to nebolo s tým zanesením pleti až také zlé.. tak som sa priznala,že čo už cca 3 týždne robím a ostali také nadšené,že som nechávala kontakty na Teba. Moja kozmetička hovorí,že tvárovej joge veľmi verí, a bude sledovať na mne zmeny. Len krátko dodám, že mám veľkú radosť a povzbudzujem všetky ženy aj mužov : skúste, zažijete, vytrvajte a uvidíte prajem krásny deň

Vierka B.

"Ahoj Zuzi, hlásim že regeneračnú fázu mám úspešne za sebou, nejak ma to chytilo. Som taká povzbudená, lebo neviem či je to v takej krátkej dobe možné, ale v piatok mi kolegyňa hovorí že : neviem čím to je, ale vyzeráš tak nabudene, akoby si sa dobre vyspala.. a aj ja som si všimla nezávisle od nej že mám takú napnutejšiu pleť... môže sa tak rýchlo prejaviť takýto efekt? " moja odpoveď znie : ÁNO! môže :-) už aj po 10 dňoch cvičenia

Dobry den pani Zuzka, cvicim od 12.7. a fakt vidim vysledky :). Zrazu mam kutiky viac dvihnute, velmi pekne dakujem za pomoc :). Budem pokracovat v cviceni :). Pekny den.

Anička S.

Milá Zuzka, aj všetky spolucvičiace dámy, chcem sa podeliť o príjemné zistenie. S tvárovkou som začala presne od 1.8. regeneračnou fázou a po nej pravidelne cvičím zostavu a v rámci nej aj kľúčové cviky navyše. Denne 15 min. Dnes som bola po 1,5 mesiaci u kozmetičky a ona sa ma spýtala, či som bola teraz niekedy na kozmetike inde, že mám vypnutejšiu a omnoho pružnejšiu pleť. Podotýkam, že mám 45 rokov a môj vek je na mojej tvári aj vidieť! Ale Zuzka naštartovala novú etapu v mojom živote, dáva to zmysel! :) Niekedy s námahou, inokedy s radosťou, ale pravidelne.. Ďakujem Zuzi, sama to robíš srdcom, a to je poznať! :-)

Katka H.