KNIHA OMLADNITE S TVÁROVOU JOGOU

Pre prirodzenú krásu, zdravie a mladosť ženy

VEľmi si želám

Aby sa ženy vrátili k svojej prirodzenej kráse, objavili rituály mladosti a krásy. Moja kniha vás v tom podporí.

Ako? Čítajte ďalej....

zuzana-ondrisova-kniha-omladnite-s-tvarovou-jogou

Kniha, ktorá vám pomôže na ceste

za prirodzenou krásou a spokojnosťou

Kniha je určená pre vás, ak:

 • vám pribúdajú vrásky
 • všímate si ochabnuté kontúry tváre a líčka, dvojitú bradu či horné viečka
 • ľudia sa vás pýtajú, prečo ste smutná alebo nahnevaná
 • vaša pleť je povädnutá
 • vidíte, že už to nie je to, čo to bývalo

Máte chuť To zmeniť?

Znovu sa s radosťou na seba pozerať do zrkadla?

Mojim prianím je:

 • Inšpirovať vás ako mať so seba radosť
 • Motivovať ku každodenným príjemným rituálom
 • Naučiť vás byť so sebou spokojná
 • Ukázať vám praktické tipy na každý deň
 • Aby bola kniha príručkou či sprievodcom na vašej ceste za prirodzenou krásou

KNIHA OMLADNITE S TVÁROVOU JOGOU

 • Je písaná jednoducho a zrozumiteľne
 • Nájdete v nej cviky, jednoduché masáže, návrhy cvičebných zostáv
 • Praktické tipy ako riešiť jednotlivé problematické partie, kombinácie techník
 • Miesto na zapisovanie vašich poznámok a pokrokov
 • Príbehy a skúsenosti žien, ktoré ju praktizujú a jej benefity pociťujú na sebe
 • Je inšpiráciou pre mnohé ženy

KTO JE AUTORKOU KNIHY:

Zuzana ondrisová

Zuzana je lektorkou a školiteľkou tvárovej jogy, zakladateľkou FACE YOGA Institute®. Prirodzenou metódou omladenia tváre sa zaoberá od roku 2013. Doposiaľ prešlo jej kurzami viac ako 3000 žien na Slovensku a v Českej republike.

Vo svojej práci kombinuje techniky cvičenia, masáží a bankovania tváre. Jej cieľom je zoznámiť s touto technikou čo najviac žien.

zuzana-ondrisova-tvarova-joga

autorka predala

0
elektronických kníh

ČO HOVORIA NA CVIČENIE TVÁROVEJ JOGY?

Jaké změny jsem zaznamenala po praktikování obličejové jógy? Jednoznačně jen pozitivní a příjemné. Díky Bohu nepotřebuju žádný umělý zásah ani na korigování očních víček. Vnímám, že mám živý, dynamický obličej.......V knihe sa dočítate viac o Ingrid, jej rozhodnutí stať sa lektorkou a aj to, ako ona nazýva tvárovú jogu :-)
Ingrid ŠimkováTerapeutka,lektorka tvárovej jogy
Pri mojom nabitom dennom programe mi veľmi vyhovuje, že na tvárovú jogu si človek nemusí vyhradiť samostatný čas, ona sa dá precvičovať takmer pri čomkoľvek. Kľudne pri telke, žehlení alebo čistení zeleniny. .....Dada ako trojnásobná maminka postupne našla svoj systém cvičenia. O tom ako sa jej to podarilo sa dočítate v knihe. Verím, že to bude inšpirovať mnohé maminky :-)
Dagmar Beňováabsolventka kurzu
O obličejovou jogu jsem měla zájem již dříve,protože svaly na obličeji ochabují jako jiné svaly a obličej neschováme. ....Danka má krásnych 65 rokov a ako mi písala, za posledný rok dostala viac komplimentov na svoj výzor ako za celý život. Ako sa dostala k cvičeniu, čo jej pomohlo v pravidelnosti sa dozviete na stránkach knihy.
Danka Manouškováabsolventka kurzu,lektorka zdravotného cvičenia

 

ČO HOVORIA NA KNIHU?

Jednoduchosť, precíznosť a zároveň jemnosť tejto knihy ma nadchla. Ako trénerka mám slabosť na fotky a ukážky svalov, preto oceňujem ich detailné znázornenie pri každej partii cvikov plus zdôraznenie s čím všetkým môže problém danej partie súvisieť 🤗 Táto kniha a tvárová joga je skvelým doplnkom pre každú cvičiacu ženu. Ďakujeme Zuzka, že pomáhaš ženám k úsmevu 🤗🌞
Miroslava KromkováFitness trénerka, FitCurves Ružinov
Zuzi, ďakujem za krásne venovanie. Kniha je prekrásna. Sedím na terase, pijem kávu a s veľkým potešením listujem. Aj keď neučím veľa, cítim nesmiernu radosť, že patrím do komunity lektoriek tvárovej jogy. Prajem všetko dobré, nech sa knižke darí🥂☺️.
Lucia Minarikoválektorka tvárovej jogy
Ahoj Zuzi, veľká vďaka za knižku, je krásna a výborne napísaná👏. Dnes som bola na kozmetike a moja kozmetička povedala, že mám pleť oveľa krajšiu a vrásky tak nevidno. A to vďaka Tebe, tvárovej joge a Tvojim neoceniteľným radám. Som rada, že som Ťa spoznala aj keď nie osobne. Ďakujem, za Tvoje videá, knižku...a už teraz, sa teším na najbližší workshop.
Ivanka
Ahoj Zuzka, chcem Ti veľmi pekne poďakovať za Tvoju úžasnú knihu, ktorú si mi poslala aj s venovaním, je krásna a ja sa veľmi teším, ako ju budem lúskať, cvičiť, robiť poznámky a postrehy alebo si v nej len tak listovať pre radosť. Gratulujem a ešte raz gratulujem, nech sa dobre predáva a robí radosť tak ako mne 🤗
MarikaKlientka

CENA KNIHY TU a v KNÍHKUPECTVÁCH JE

23,90€

Ak zakúpite knihu aj pre vašu priateľku, bude cena 21,50 €/ks 

Možno vám napadlo niekoľko otázok

AKO KNIHA VYZERÁ?

Knihá má pevnú väzbu, farebné fotografie cvikov, matný lesk. Tlač je na kvalitný papier. Je vhodná aj ako darček. Môžete si do nej zapisovať svoje pokroky a značiť čo ste si zacvičili.

KEDY MI BUDE KNIHA ZASLANÁ?

Momentálne prebieha predpredaj knihy za zvýhodnenú cenu. Kniha bude vytlačená 15.mája a všetkým, ktorí si ju zakúpili ju budeme hneď expedovať poštou alebo cez zásielkovňu. Knihu by ste mali dostať do 2-3 dní od odoslania.