eBook zdarma

Ako sa zbaviť dvojitej brady či ovisnutých líc

BEZ PLASTICKÉHO CHIRURGA 

Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa, mesto, kde žijete) sú u mňa v bezpečí a budeme (LOG ON RE, s.r.o. a FYI SK Online, s.r.o.)  ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov (odkaz), ktoré vychádzajú z európskej  legislatívy.

Stisnutím tlačítka vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie eBooku a ďalších newsletterov od nás, ktoré sa budú týkať súvisiacich tém.

Svoj súhlas môžete kedykoľvek  odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maile.

Je možné, že Vám eBook príde do priečinka: Promotions, Reklama, Social, Siete alebo Spam. Presuňte si ho prosím do hlavného priečinka - Inboxu, aby ste neprepásli žiadnu novú informáciu či článok :-).  Najlepšie bude, ak si pridáte kontakt zuzka@tvarovajoga.sk do kontaktov. Ďakujem, Zuzana.

Posielam len relevantné informácie a to, čo vám pomôže :-)

       1+3 príbehy žien, ktorým pomohla tvárová joga. 

ako sa zbavit dvojitej brady či ovisnutých bez bez plastického chirurga: Tvarova gymnastika Tvarova joga

Tento ebook už inšpiroval 5961 ľudí :-)

Napísali o eBooku

Text je napísaný veľmi fajn, ľahko, pútavo, nevtieravo, nezaťažuje prílišným vysvetľovaním a presviedčaním, naopak, zľahka predostiera jeden aspekt/fakt za druhým.
Tatiana Novotná
Je to výborná téma a eBook je veľmi dobre napísaný. Spomenutie skutočných príbehov ľudí, ktorým Zuzkine cvičenia pomohli je tým najsilnejším dôkazom, že jej metóda funguje. Okrem toho mi je na tvárovej joge sympatické to, že je to prirodzená metóda a nie je založená na nejakej chémii. Myslím, že obzvlášť v dnešnej dobe je to podstatné, keďže nám tu neustále pribúda dám s napichanými tvárami a zväčšenými perami, ktoré sa snažia vytvárať takýto pekelný trend.
Miloslav JežoPodnikanie na Amazone, www.miloslavjezo.sk
eBook je dobre napísaný, jasne, bez zbytočných opisov, čitateľ sa dozvie o čom je cvičenie tvárovej jogy a príbehy sú inšpirujúce, hneď máte chuť začať cvičiť!
Mária Czakó
Ďakujem za eBook. Veľmi sa mi páčil, jasný, prehľadný, pekne komponovaný a nesmierne inšpirujúci, už by som to chcela cvičiť.
Eva Záhumenská