akcia eBook za 5 EUR zdarma

5 KROKOV K ZDRAVEJ PLETI alebo

KOZMETICKÝ SALÓN U VÁS DOMA

Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa, mesto, kde žijete) sú u mňa v bezpečí a budeme (LOG ON RE, s.r.o. a FYI SK Online, s.r.o.)  ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov (odkaz), ktoré vychádzajú z európskej  legislatívy.

Stisnutím tlačítka vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie eBooku a ďalších newsletterov od nás, ktoré sa budú týkať súvisiacich tém.

Svoj súhlas môžete kedykoľvek  odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maile.

Je možné, že Vám eBook príde do priečinka: Promotions, Reklama, Social, Siete alebo Spam. Presuňte si ho prosím do hlavného priečinka - Inboxu, aby ste neprepásli žiadnu novú informáciu či článok :-). Najlepšie bude, ak si pridáte kontakt zuzana@thefaceyoga.com do kontaktov. Ďakujem, Zuzana.

Na Váš email posielam len relevantné informácie a to, čo vám môže pomôcť :-)

Zuzana Ondrisova: 5 krokov k zdravej pleti

Napísali o eBooku

„Mala som neskutočne suchú pleť, krémovala som sa bambuckým maslom, ale nepomáhalo mi nič, skúšala som aj Avéne kozmetiku. Pleť som mala takú vysušenú, že som okolo úst, na lícach a brade mala drobné vejárikové vrásky (dosť zúfalé, keď som si dala mejkap, tak sa suché fľaky na tvári ešte zvýraznili). Stačilo si prečítať pár Vašich rád a prišla som na to, že som používala nesprávnu kozme- tiku na čistenie pleti. Odložila som mydlo a gél, kúpila som si čistiace mlieko na suchú pleť, tonizačnú vodu, pridala som kolagénové sérum, hydratačný krém, raz za týždeň píling, lymfomasáž a stal sa "zázrak". Mám takú čistú pleť, snáď ako nikdy. Veľmi si považujem, že tak úprimne zverejňujete svoje skúsenosti.“

Zuzana B.