Tvárová joga

eBOOKY ZUZANY ONDRISOVEJ

eBook ZDARMA

Ako sa zbaviť dvojitej brady či ovisnutých líc bez plastického chirurga

Inšpirujte sa príbehmi štyroch žien, ktorým tvárová joga pomohla. Dozviete sa o čom tvárová joga je, aké sú jej benefity a prečo je skvelé ju cvičiť :-).

ako sa zbavit dvojitej brady či ovisnutých bez bez plastického chirurga: Tvarova gymnastika Tvarova joga

eBook ZDARMA

5 krokov k zdravej pleti

alebo

kozmetický salón u vás doma

Ako sa starať o pleť, aby bola zdravá? Čo určite nevynechať, ako si vyrobiť domáci píling či ktoré sérum použiť na očné okolie? To všetko sa dozviete v tomto eBooku.

Zuzana Ondrisova: 5 krokov k zdravej pleti
Tvarova joga: Ako omladnut bez plastickeho chirurga

eBook s videami platený

Ako omladnúť bez plastického chirurga

Pomocou inštruktážnych videí, tipov a rád na viac ako 50-tich stranách eBooku vás prevediem krok za krokom ku pekne a mlado vyzerajúcej tvári. 

 eBook je k dispozícii tiež v českom jazyku.

Čo hovoria na eBook jeho čitateľky?

O tvárovej joge som prvý krát počula z úst známej moderátorky už pred mnohými rokmi, ale brala som to iba ako zaujímavú informáciu. Bližšie som sa o túto tému začala zaujímať až vďaka Zuzke. Informácie som mala chabé a tie čo som našla na internete mi neposkytovali ucelený obraz ako správne cvičiť. Tým, že žijem v zahraničí, nemala som možnosť absolvovať ponúkané kurzy na Slovensku a v krajine, kde žijem som sa s niečím podobným vôbec nestretla. Tento eBook však poskytuje ucelený obraz o tvárovej joge a je veľmi zrozumiteľne spracovaný aj pre úplných začiatočníkov. Odporúčam všetkým, ktorí by chceli začať s tvárovou jogou, ale nevedia ako na to.
Martina DellapietraHR
E-book je veľmi zaujímavý a obsahovo perfektne štruktúrovaný - žiadne zbytočné informácie, len jasné fakty a návody. Veľmi sa teším, že som mala možnosť sa s ním zoznámiť a vrelo ho odporúčam všetkým!
Katarína HodoňováJazyková korektorka a prekladateľka Corectus
Obličejová joga mě nadchla od první informace, kdy jsem se o ní dozvěděla. Jsem personalistou a vím, jak je první dojem důležitý. Po přečtení e-booku zdarma jsem zapojila první cviky cestou autem z a do školky a těšila se na tento kompletní e-book se všemi cviky. Jsou jednoduché a přitom je na obličeji cítit, že se s ním něco děje. Už teď se těším na výsledky :-) E-book doporučuji všem, kterým záleží na tom, aby vypadali dobře.
Martina KoláčkováPersonalistka
Tvárová joga je nenáročná, zábavná a pomáha dosiahnuť to čo všetky chceme – byť krásne! Ebook je plný informácií, dobre sa číta a pomôže naučiť sa cviky aj bez účasti na kurze.
Katarína BelkováManaging Director at Forte Communications s.r.o.