PREZRADÍM VÁM RECEPT

ako omladnúť bez plastického chirurga 

Trápi vás povädnutá pleť, ovisnuté viečka, smutný výraz tváre alebo vrásky?

Nie je to nič  neobvyklé. Už okolo 25-teho roku totiž začína pomalá erózia svalstva na tele a tvári. Nemusíme hneď vidieť fyzické prejavy starnutia, tie sa ukazujú okolo 30-teho až 40-teho roku života. Je to veľmi individuálne. Na tvári môžeme pozorovať  rôzne prejavy, padnuté líca či horné viečka, stratu farby pleti, vrásky , či ovísanie pokožky v oblasti brady a krku.

 

Hľadáte prirodzený spôsob ako omladnúť a vrátiť vašej pleti pružnosť a zdravý vzhľad? 

Utratili ste už veľa peňazí na rôzne kozmetické prípravky a nič sa neudialo?  

POTOM STE TU SPRÁVNE!

 

Veľa ľudí zvažuje riešenie pomocou plastickej chirurgie, avšak existuje metóda, ktorou môžeme tento spôsob nahradiť, alebo oddialiť. Tvárová joga je prirodzenou a účinnou metódou omladenia tváre. Záleží len na vás, koľko času budete venovať cvičeniu, určite vás výsledok bude tešiť viac ak ho dosiahnete vlastným úsilím. Okrem toho cvičenie tvárovej jogy nezaťažuje  váš rozpočet a je úplne bez rizika.

Nemyslite si, aj mňa to trápilo. Bola som po dvoch pôrodoch, 6 rokoch na materskej a na mojej tvári sa podpísala únava, nedostatok spánku, pribudli vrásky a moja pleť bola šedivá, pokožka povädnutá. Pri všetkých povinnostiach som zanedbávala starostlivosť o samú seba.

Až som jedného dňa objavila prirodzenú metódu omladenia tváre – tvárovú jogu, ktorá ma absolútne nadchla. Absolvovala som kurz  a po pár týždňoch cvičenia prišli prvé komplimenty:  „Nejako si omladla“, „dobre vyzeráš“. To bol dôkaz , že to funguje a veľmi ma to motivovalo. Posúďte sami, zmena je očividná:

 

pred absolvovaním kurzu

Zuzana Ondrisova - Tvarova joga

súčasnosť

Rozhodla som sa, urobiť si akreditáciu a rozšíriť túto úžasnú metódu omladenia tváre aj medzi ďalšie ženy. kombinovala som rôzne cviky, vytvorila som vlastnú zostavu a pridala aj masáže. Dnes prednášam a usporadúvam kurzy na Slovensku a v Čechách a teší ma, ak moji klienti dosahujú želané výsledky. 

Rozhodla som sa vytvoriť návod pre všetkých, ktorí nemôžu prísť na kurz, alebo sa radšej učia sami. Vznikol eBook, spojený s praktickými video ukážkami. Obsahuje kompletný návod ako na to.

Naučí vás zostavu cvikov a masáží, ktorú môžete praktizovať kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka nej si spevníte svalstvo tváre, odstránite typické prejavy starnutia,  vylepšíte kvalitu pokožky a dosiahnete efekt omladenia.

Verte mi, STAČÍ VÁM 15 MINÚT denne pravidelného cvičenia tvárovej jogy

a výsledky sa dostavia.

eBook- Ako omladnut bez plastickeho chirurga ?

Kompletný návod s viac ako 30 - timi cvikmi a videami na jednom mieste!

Aj vy patríte k tým, čo chcú vyzerať mlado ale nemajú chuť na botox či iné "zlepšováky" ? Ste tu správne, už nemusíte hľadať na internete a premýšľať ako si urobiť zostavu, čo s tou dvojitou bradou a ovisnutými hornými viečkami. TU TO MÁTE NA JEDNOM MIESTE. Viac ako 30 cvikov, množstvo praktických tipov, videá, inštrukcie, informácie k starostlivosti o pleť, masáže a harmonogram cvičenia na jednom mieste.

Len za 29 EUR. Naučte sa cvičiť raz a profitujte z toho celý život!

Nie ste si istí, či je eBook aj pre vás? 

ODPOVEDZTE SI NA TIETO OTÁZKY:

 • Chcete udržať váš aktuálny mladistvý vzhľad tváre čo najdlhšie?
 • Máte 30 a viac rokov?
 • Trápi vás dvojitá brada?
 • Máte padnuté horné viečka?
 • Ovísajú vám svaly na sánke – kontúry tváre?
 • Trpíte opuchmi pod očami?
 • Máte hlboké vrásky na čele a okolo očí?
 • Máte smutný výraz tváre?
 • Vráska vedúca od nosa k ústam sa prehlbuje?
 • Pevné a oblé líčka sú už minulosťou?
 • Hľadáte prirodzenú metódu riešenia?

Ak ste si na niektorú z týchto otázok odpovedali ÁNO, potom vám má eBook čo ponúknuť.

Veľmi rada budem ZDIEĽAŤ MOJU SKÚSENOSŤ aj s vami

Obličejová joga mě nadchla od první informace, kdy jsem se o ní dozvěděla. Jsem personalistou a vím, jak je první dojem důležitý. Po přečtení e-booku zdarma jsem zapojila první cviky cestou autem z a do školky a těšila se na tento kompletní e-book se všemi cviky. Jsou jednoduché a přitom je na obličeji cítit, že se s ním něco děje. Už teď se těším na výsledky 🙂 E-book doporučuji všem, kterým záleží na tom, aby vypadali dobře.

Martina KoláčkováPersonalistka, www.martinakolackova.cz
Tvarova joga: Ako omladnut bez plastickeho chirurga

 PREČO BY STE SI MALI EBOOK KÚPIŤ ?

 • Ponúka overený návod na prirodzené a účinné riešenie existujúcich problémov
 • Ušetrí vám peniaze za drahé invazívne zákroky
 • Pravidelným cvičením dosiahnete dlhotrvajúce výsledky
 • Naučíte sa ako si zachovať si mladistvý vzhľad čo najdlhšie

chcete mať dobrý pocit zo seba?

dostávať komplimenty?

vyzerať prirodzene?

NEVÁHAJTE A SKÚSTE TO!

Cena eBooku je zlomok ceny kvalitného séra či návštevy kozmetického salóna

VY ZA TO STOJÍTE!

všetci predsa vieme, že

TVÁR ROBÍ PRVÝ DOJEM!

 

Možno vám napadajú tieto otázky:

 

 • Tieto informácie nájdem hocikde na internete a zadarmo, prečo si mám tento eBook kúpiť?
  Áno, nájdete, ale vyhľadávanie a skúšanie vám zaberie veľa času, nebudete vedieť, či sú to správne cviky pre vás. To, čo som si postupnými krokmi a skúsenosťami dávala dohromady ja, viac ako dva roky, vám teraz ponúkam v mojom eBooku. Nemusíte tráviť čas hľadaním a surfovaním na internete, skúšaním a zisťovaním, či sú to tie správne kroky. Tu je to všetko na jednom mieste.
 • Pomôže mi to aj keď mám 50 rokov?
  Áno, skvelé je, že s tvárovou jogou môžete začať v akomkoľvek veku. Ideálne je okolo 30-roku, ale nikdy nie je neskoro. Je lepšie s tvárou cvičiť, doplniť aj masáže a nastaviť správnu starostlivosť o pleť, efekt a zmena sa dostaví
 • Za akú dobu môžem očakávať výsledky?
  Je to veľmi individuálne.U niekoho sa výsledky dostavia už po dvoch týždňoch cvičenia, u iného po 5 týždňoch. To, čo pociťujú klienti ako prvú zmenu na tvári, je pružnosť a zdravší vzhľad pleti. Viacerí už po týždni pravidelného cvičenia.
 • Čo ak s eBookom nebudem spokojná/ý?
  V tomto prípade vám ponúkam garanciu vrátenia peňazí. Do 7 dní mi môžete napísať na môj kontaktný email zuzka@tvarovajoga.sk a ja vám vrátim peniaze v plnej výške.

 

 

 

 

Tvárová joga je nenáročná, zábavná a pomáha dosiahnuť to čo všetky chceme – byť krásne! Ebook je plný informácií, dobre sa číta a pomôže naučiť sa cviky aj bez účasti na kurze.

Katarína BelkováManaging Director at Forte Communications s.r.o.

Starajte sa o svoju tvár, zachovajte si mladistvý vzhľad čo najdlhšie a nechajte sa inšpirovať  na mojom Blogu alebo facebookovej stránke Tvárová joga.


Ak sa momentálne ešte neviete rozhodnúť,  stiahnite si môj eBook zdarma: "Ako sa zbaviť dvojitej brady či ovisnutých líc bez plastického chirurga".

Inšpirujte sa príbehmi štyroch žien, ktorým sa podarilo dosiahnuť pozitívne zmeny na ich tvárach.

 

Potrebujete pomôcť?

Napíšte mi na zuzka@tvarovajoga.sk alebo  volajte 00421 902 980 416.

Som tu pre vás a rada vám pomôžem